79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

12. Joanna Misztal | Jarzębina, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiJarzębina, 2019
Jarzębina, 2019

Joanna Misztal

Jarzębina, 2019

olej, akryl, szlagmetal, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: J. Misztal 2019

Cena wylicytowana
2 600 zł