69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

75. Joanna Misztal | Harmonia zapachu lawendy, 2017

aAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiHarmonia zapachu lawendy, 2017
75
Harmonia zapachu lawendy, 2017

Joanna Misztal

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
5 500 zł