80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

30. Joanna Misztal | Bielinek, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiBielinek, 2020
30
Bielinek, 2020

Joanna Misztal

Bielinek, 2020

technika własna, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: J.MISZTAL 2020

Cena wylicytowana
2 200 zł