Aukcja Prac na Papierze: Sztuka współczesna / 13 listopada 2019

171. Joan Miro | Kompozycja

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka współczesnaKompozycja
171
Kompozycja - 1Kompozycja - 2

Joan Miro (1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca)

Kompozycja

litografia, papier, 40 x 60 cm, sygn. p.d.: Miro

Joan Miro znakomity przedstawiciel surrealizmu .Studia w Akademii Barcelonie i Paryżu , porównywany z takimi malarzami jak: M.Ernst, J.Arp.P.Bonnard , W. Kandinsky.
Cena wylicytowana
2 600 zł