Varia 27 / 19 grudnia 2018

130. Jerzy Potrzebowski | Na targu w Kazimierzu nad Wisłą, 1971 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Na targu w Kazimierzu nad Wisłą, 1971 r.
130
Na targu w Kazimierzu nad Wisłą, 1971 r.

Jerzy Potrzebowski (1921 Sandomierz – 1974 Kraków)

olej, płótno, 54 x 73 cm, sygn. i dat. p.d.: Potrzebowski 71

Cena wylicytowana
1 800 zł