akwarela, papier, wym. 21 x 14 cm
sygn. l.d.
Jerzy Pawłowski Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Znakomity malarz akwarelista i pejzażysta. W jego twórczości dominują malownicze przedstawienia różnych zakątków Warszawy. Sporadycznie w jego twórczości znajdujemy widoki z Krakowa, Wilna czy z Gdańska.