Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 22 września 2021

3. Jerzy Nowosielski | Pływaczki, 1963

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraPływaczki, 1963
plywaczki-1963-jerzy-nowosielski-1208281plywaczki-1963-jerzy-nowosielski-512769plywaczki-1963-jerzy-nowosielski-685672

Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 tamże)

Pływaczki, 1963

olej, płótno, 27 x 45 cm, sygn. i dat. na płótnie na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1963

Jerzy Nowosielski