Aukcja Sztuki Współczesnej / 19 marca 2015

3. Jerzy Nowosielski | Kompozycja, 1962 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejKompozycja, 1962 r.
Kompozycja, 1962 r.

Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 tamże)

Kompozycja, 1962 r.

olej, deska, 18,5 x 57,5 cm
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1962
Jerzy Nowosielski