olej, sklejka, 30 × 40 cm
sygn. i dat. l. d.: „Jerzy Kossak 1936”
na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie z opisem pracy oraz na odwrocie pieczątka: Jerzy Kossak/Plac Kossaka 4 z odręcznie wpisanym numerem 0746