olej, płótno, 51 × 42,5 cm
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/1940
na krośnie autorska pieczęć:
Stwierdzam autentycz/ność tego obrazu/Jerzy Kossak (słabo widoczna),
oraz okrągła pieczątka z herbem Kos i napisem w otoku: JERZY KOSSAK. Kraków. Pl. Kossaka 4 oraz nalepka z numerem: K2 - 5