olej, tektura, 30,5 x 40 cm
sygn. i dat. p. d.: „Jerzy Kossak 1937”
na odwrocie pieczątka (częściowo zatarta) z autorskim napisem: „Stwierdzam autentycz-/ność tego obrazu/Jerzy Kossak cena” oraz okrągła pieczątka z herbem Kos i napisem w otoku: „JERZY KOSSAK. Krakow. Pl. Kossaka 4”, wewnętrz odręcznie wpisany numer 613