Varia 27 / 19 grudnia 2018

50. Jerzy Kossak | Napad wilków, 1944 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Napad wilków, 1944 r.
50
Napad wilków, 1944 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Napad wilków, 1944 r.

olej, płyta, 35 x 50 cm, sygn. i dat. l.d.: Jerzy Kossak / 1944

Cena wylicytowana
7 000 zł