Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

7. Jerzy Kossak | Łeb konia

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiŁeb konia
Łeb konia

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Łeb konia

olej,tektura,30x25.5 cm,sygn.i dat.p.d.: Jerzy Kossak 1945

Cena wylicytowana
10 000 zł