Aukcja Prac na Papierze / 24 września 2016

104. Jerzy Czerwiński | Klown

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeKlown
104
Klown

Jerzy Czerwiński (ur. 1948 r.)

Klown

tusz, ołówek, akwarela, papier, wym. kompozycji 46 x 30,5 cm
sygn. p. d.: Jerzy Czerwiński, śr. d.: /rys/, l. d. nieczytelny opis

Cena wylicytowana
650 zł