3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

45. Jasiek Balcerzak | Las 211, 2015

HomeAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuLas 211, 2015
45
Las 211, 2015

Jasiek Balcerzak

Las 211, 2015

olej, płótno, 100 x 100 cm, opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
2 000 zł