Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

33. Jarosław Wróbel | Amerykański czołgista z 1942 roku

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówAmerykański czołgista z 1942 roku
33
Amerykański czołgista z 1942 roku

Jarosław Wróbel (ur. 1962 r.)

akwarela, gwasz, papier, 41 x 19 cm
sygn. I opis. l. d.: J. Wróbel/MMVII./.V. oraz u dołu tytuł

Cena wylicytowana
750 zł