Aukcja Dzieł Sztuki / 30 listopada 2019

55. January Suchodolski | Zachód słońca we Włoszech, 1834 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZachód słońca we Włoszech, 1834 r.
55
Zachód słońca we Włoszech, 1834 r.

January Suchodolski (1797-1875)

olej, płótno, 52,5 × 67 cm
sygn. i dat. l. d.: Suchodolski/1834

Proweniencja:
– kolekcja Józefa Wolfingera
– kolekcja prywatna, Polska

– Wystawa publiczna w sali Pałacu Kazimirowskiego, listopad 1836 r.

Opisany:
– „Katalog Dzieł Pięknych”, Warszawa 1836 r., nr. 53.

Cena wylicytowana
75 000 zł