Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

146. Janina Kraupe-Świderska | Stare i nowe Chiny, 1948 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeStare i nowe Chiny, 1948 r.
146
Stare i nowe Chiny, 1948 r.

Janina Kraupe-Świderska (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)

Stare i nowe Chiny, 1948 r.

litografia, papier, wym. komp. 28 x 42 cm
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: J. Kraupe 1948
opis. ołówkiem l. d.: litografia „Stare i nowe Chiny” 6/12