olej, sklejka, 22 x 34,5 cm, sygn. i dat. p.d.: Sobecki 1917
Jan Ludwik Sobecki Uczył się w Szkole Rysunku w Warszawie. Od 1896 roku studiował malarstwo w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych u Jacka Malczewskiego i Leona Wyczółkowskiego. Malował przede wszystkim pejzaże i martwe natury kwiatowe.