79. Jan Karmański | Głowa kobiety

HomeAukcje archiwalneVaria 33Głowa kobiety
79
Głowa kobiety

Jan Karmański (1887-1958)

Głowa kobiety

olej, płótno, 37 x 30 cm, sygn. p.d.: słaboczytelnie