Dawny Gdańsk i okolice / 11 kwietnia 2015

16. Jan Kanty Gumowski | Fort przy ujściu Wisły

Strona głównaAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceFort przy ujściu Wisły
Fort przy ujściu Wisły

Jan Kanty Gumowski (1883 Krościenko nad Dunajcem - 1946 Kraków)

Fort przy ujściu Wisły

litografia, 39 x 26 cm w świetle passe-partout
sygn. na płycie l. d.: J. Gumowski

Cena wylicytowana
400 zł