akwarela, papier, 60 x 47 cm, opisany p.d.: Fuga, na odwrocie naklejka autorska z dedykacją: Najdroższemu Wujowi pierwszą nagrodzoną pracę / poświęca / Jan Bukowski Kraków 1894 r.
Jan Bukowski Studiował w Krakowie u: W.Łuszczkiewicza, T.Axentowicza, L.Wyczółkowskiego i J.Malczewskiego. Założył wraz z J.Szczepkowskim i W .Tetmajerem Szkołę Sztuk Pięknych i Przemysłu Artystycznego. Malował portrety , pejzaże i sceny rodzajowe a także min. polichromie w kościele jezuitów w Krakowie.