Aukcja Dzieł Sztuki / 25 listopada 2017

82. Jakub Zucker | Portret dziewczyny

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPortret dziewczyny
82
Portret dziewczyny

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork)

Portret dziewczyny

olej, akwarela, papier, 33 × 26 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: J. Zucker

Reprodukowana:
Joanna Tarnawska, Jakub Zucker, Warszawa 2011, s. 158.

Cena wylicytowana
5 000 zł