58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

17. Jagoda Dziewanowska | Konstrukcje, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiKonstrukcje, 2016
Konstrukcje, 2016

Jagoda Dziewanowska

Konstrukcje, 2016

olej, płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.