olej, płótno, 130 × 100 cm sygn. i dat. słabo widocznie po prawej: Jacob Loo fecit 1653 do pracy dołączona opinia Adama Konopackiego
Obraz znajdował się w depozycie Muzeum Historycznego Miasta Gdańska w Dworze Artusa (29.06.2005–13.03.2017)