Aukcja Map Polski. Z prywatnej kolekcji (1) / 23 października 2021

24. Jacob Sandrart | Nova Totius Regni Poloniae Magniq Ducatus Lithuanie cum fuis Palatinatibus Acconfiniis

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Map Polski. Z prywatnej kolekcji (1)Nova Totius Regni Poloniae Magniq Ducatus Lithuanie cum fuis Palatinatibus Acconfiniis
Jacob Sandrart | Nova Totius Regni Poloniae Magniq Ducatus Lithuanie cum fuis Palatinatibus Acconfiniis

Jacob Sandrart

Nova Totius Regni Poloniae Magniq Ducatus Lithuanie cum fuis Palatinatibus Acconfiniis

wyd. Jacob Sandrart, prawdopodobnie nieznany dotąd stan trzeci, Norymberga 1684
miedzioryt, 41,5 x 52,3 cm (odcisk płyty)
stan zachowania bardzo dobry, po konserwacji
Imago Poloniae, K9/2

Cena wylicytowana
30 000 zł