Varia (20) / 21 października 2017

91. | Ikona Trójcy Świętej

HomeAukcje archiwalneVaria (20)Ikona Trójcy Świętej
91
Ikona Trójcy Świętej

Ikona Trójcy Świętej

tempera, deska cyprysowa, bordiura i tło złocone, 27 x 22 cm
stan zachowania: dobry, niewielkie ubytki na brzegach

Cena wylicytowana
800 zł