Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

82. | Ikona Koronacja Matki Boskiej

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiIkona Koronacja Matki Boskiej
82
ikona-koronacja-matki-boskiej

Ikona Koronacja Matki Boskiej

Rosja, XIX w.
tempera, złocenia, deska, 44 x 38 cm; uszkodzenia

Cena wylicytowana
4 000 zł