olej, płótno, 60 x 60 cm, sygnowany na odwrocie: '2021 | Igor Panchuk'
Igor Panchuk Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie na Wydziale Konserwacji Dzieł Sztuki. Posiada doświadczenie w konserwacji i renowacji malarstwa ściennego, sztalugowego, rzeźby drewnianej oraz złoceń.
Zajmuje się malarstwem olejnym – maluje głównie portrety w technice malarstwa laserunkowego. Jego pasją jest, także grafika komputerowa, projektowanie postaci do gier czy filmów animowanych.