Aukcja Militariów / 13 kwietnia 2019

21. Herbert König | Szpital polowy, 1886 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówSzpital polowy, 1886 r.
Szpital polowy, 1886 r.

Herbert König (1820 - 1876)

Szpital polowy, 1886 r.

ołówek, akwarela, 22 x 29 cm w św. passe-partout
sygn. i dat. l. d.: H. König 24/Juli 886
na odwrocie napis ołówkiem: gezeichnet unterm Geschrei 54 Sterben den „Zelstation für Incurable