Varia 32 / 16 października 2019

16. Henryk Piątkowski | Kobieta w kimonie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Kobieta w kimonie
Kobieta w kimonie - 2Kobieta w kimonie - 1

Henryk Piątkowski (1853-1932)

Kobieta w kimonie

olej, deska, 16 x 12 cm, sygn. p.g.: H.PIĄTKOWSKI

Cena wylicytowana
3 200 zł