technika mieszana, kolaż, papier, płótno, 6 części o wymiarach 30 x 40 cm, całość w oprawie 73,5 x 133,5 cm, każda z części sygnowana p.d.: 'H. Cześnik 23'
Studiował na wydziale malarstwa PWSSP w Gdańsku, uzyskując dyplom w roku 1977 w pracowni K. Ostrowskiego. Obecnie jest profesorem gdańskiej ASP. Mroczny nastrój, neurotyczna kreska czy przekornie potraktowana tematyka religijna to ulubione narzędzia artystycznej ekspresji Cześnika. Jego twórczość jest szalona, oniryczna, pełna pasji i nieprzewidywalna. Czasem dowcipna, często refleksyjna. Jest w niej niepokój, który udziela się oglądającym. Cześnik brał udział w ponad stu wystawach indywidualnych w galeriach na całym świecie. Jest laureatem licznych nagród artystycznych.