Sztuka Świata / 3 listopada 2016

9. H. Otto Rüger | Gra w karty

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataGra w karty
Gra w karty

H. Otto Rüger (XIX/XX w.)

Gra w karty

olej, deska, 41 x 53 cm, sygn.: JH Ruger / Munchen

Cena wylicytowana
18 000 zł