24 Aukcja Sztuki XXI wieku / 21 sierpnia 2021

55. Grzegorz Radziewicz | Venus, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne24 Aukcja Sztuki XXI wiekuVenus, 2019
55
venus-2019-grzegorz-radziewicz

Grzegorz Radziewicz

Venus, 2019

akryl, płótno, 65 x 92 cm, sygnowany p.d.: 'Radziewicz 2019' oraz opisany na odwrocie: '"VENUS" | Grzegorz Radziewicz 2019'

Grzegorz Radziewicz
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu pod kierunkiem: Haliny Pawlikowskiej (grafika), Pawła Jarodzkiego (malarstwo) i Eugeniusza Geta-Stankiewicza (rysunek). Wybrane wystawy: 2016 – 1. TKO International Miniprint Exhibition, Tokyo-Kyoto-Osaka (Japonia); 2016 – 8. Internacional Printmaking Biennial Douro (Portugalia); 2016 – „Reaktywacja”, Galeria Marchand, ZPAP Białystok; 2016 – wystawa indywidualna „Konstruktor” (malarstwo i grafika), Galeria „Spodki”, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, Białystok; 2016 – „Art Fresh Festival 7”, Hotel Sheraton, Warszawa.
Cena wylicytowana
2 600 zł