5 Aukcja Sztuki XXI wieku / 26 listopada 2016

5. Grzegorz Klimek | Sterowiec XIII, 2016

HomeAukcje archiwalne5 Aukcja Sztuki XXI wiekuSterowiec XIII, 2016
Sterowiec XIII, 2016 - 1Sterowiec XIII, 2016 - 2

Grzegorz Klimek

Sterowiec XIII, 2016

technika własna, płótno, 90 x 180 cm, sygn. l.g.: G. Klimek 16

Grzegorz Klimek Absolwent Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. W latach 2008 - 2013 uczęszczał do wrocławskiej ASP, gdzie obronił dyplomy w pracowni malarstwa i rysunku prof. Wojciecha Lupy i dr. Łukasza Huculaka; w pracowni malarstwa prof. Stanisława Kortyka i dr. Michała Sikorskiego oraz w pracowni rysunku prof. Przemysława Pintala. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany był w konkursach artystycznych. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Wybrane wystawy: 2012 - Wystawa indywidualna, Galeria DNA, Wrocław; 2012 - Wystawa pokonkursowa "Drawing Osten", Skopie, Macedonia; 2012 - Wystawa indywidualna "Elementy większej całości", Galeria MD_S, Wrocław; 2012 - Wystawa zbiorowa "Bliskoznacznie", ASP, Gdańsk; 2011 - Wystawa pokonkursowa Triennale rysunku, Muzeum Kresów, Laczów; 2010 - Wystawa indywidualna, MOK, Kłobuck.
Cena wylicytowana
8 500 zł