technika mieszana, płótno, 150 x 99 cm, sygn. p.d.: G.N. Jokhadze, na odwrocie certfikat autorski z tytułem pracy
Gocha Jokhadze Nino Jokhadze Gocha Jokhadze W 1994 r. ukończył University of the Arts Nino Jokhadze W 1984 r. ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Batumi. W 1994 r. ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Tibilisi. Duet gruzińskich malarzy, artystyczne małżeństwo tworzące monumentalne, dekoracyjne obrazy. W swoim malarstwie inspirują się impresjonizmem, ekspresjonizmem a także secesją. Wybrane wystawy: 1996 r. Tibilisi, 2001 r. Moskwa, 2003 r. Moskwa Cultural Figures Gallery, 2004-2005 r. Moskwa Centre House of Artists, 2007 r. Nowy Jork Java Center, 2007 Floryda Art Palm Beach, 2007 r. Art. Chicago, 2008 r. Art Toronto, 2010 r. Berlin Culture Days 2010, 2013 r. Ahoy Center Rotterdam, 2013 r. Gallery Dezele Antwerpia