Varia 38 / 21 października 2020

110. Fryderyk Antoni Hayder | Kompozycja

HomeAukcje archiwalneVaria 38Kompozycja
110
kompozycja-fryderyk-antoni-hayder

Fryderyk Antoni Hayder (1905 Przemyśl - 1990 Gliwice)

Kompozycja

olej, płyta, 50 x 69,5 cm, sygn. p.d.: F.HAYDER

Cena wylicytowana
1 000 zł