stan trzeci, wyd. Frederick de Wit, Amsterdam przed 1689 miedzioryt kolorowany w epoce, 49 x 56,5 cm, stan zachowania bardzo dobry -, ślady konserwacji fragmentu dolnej krawędzi Imago Poloniae K32/3