Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

17. František Antonín Jelínek | Półakt - zaspana

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztucePółakt - zaspana
polakt-zaspana-frantiek-antonn-jelnek

František Antonín Jelínek (1890-1977)

Półakt - zaspana

olej, płótno, 67,5 x 57,5 cm, sygn. l.d. Fr. A. Jelinek