Varia 34 / 15 lutego 2020

151. | Filizanka ze spodkiem

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 34Filizanka ze spodkiem
151
Filizanka ze spodkiem

Filizanka ze spodkiem

Friedrich Adolph Schumann, Berlin, l. 1851-1869
porcelana, malatury naszkliwne, złocenia; wys. filiżanki 5,4 cm; stan zachowania: przetarcia złoceń