Varia 31 / 21 września 2019

290. | Figurka ptaszka

HomeAukcje archiwalneVaria 31Figurka ptaszka
290
Figurka ptaszka

Figurka ptaszka

Rene Lalique, Francja, 2 poł. XX w.
szkło bezbarwne, satynowane, sygnowane na podstawie Lalique France; wys. 4,5 cm