Varia 37 / 26 września 2020

194. | Figura kobiety z chartem

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Figura kobiety z chartem
194
Figura kobiety z chartem

Figura kobiety z chartem

Figura kobiety z chartem

Figura kobiety z chartem

proj. Elly Strobach, Royal Dux, poł. XX w.
porcelana, malatury naszkliwne, na spodzie znak wytwórni; wys. 36,5 cm, stan zachowania: spękania

Cena wylicytowana
400 zł