Varia (20) / 21 października 2017

2. Ferdinand Feldhütter (?) | Pejzaż romantyczny

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria (20)Pejzaż romantyczny
Pejzaż romantyczny

Ferdinand Feldhütter (?) (1842 Monachium – 1898 tamże)

Pejzaż romantyczny

olej, płótno, 65,5 x 86,5 cm
sygn. l. d. nieczytelnie