48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

75. Ewa Najdenow | Ale o co kaman!, 2015

HomeAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiAle o co kaman!, 2015
75
Ale o co kaman!, 2015

Ewa Najdenow

Ale o co kaman!, 2015

olej, płótno, panel, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: E.N oraz na odwrocie: Ewa Najdenow; "Ale o co kaman!?"; 2015