73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

11. Ewa Grajnert-Hałupka | Faktor, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiFaktor, 2018
Faktor, 2018

Ewa Grajnert-Hałupka

Faktor, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: EGH 2018 oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
1 000 zł