Varia 23 / 23 maja 2018

6. Eugeniusz Wrzeszcz | Pejzaż z chatą

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 23Pejzaż z chatą
Pejzaż z chatą - 1Pejzaż z chatą - 2

Eugeniusz Wrzeszcz (1851 - 1916)

Pejzaż z chatą

olej, płótno, 30 x 46 cm, sygn. l.d.: E. Wrzeszcz

Cena wylicytowana
8 800 zł