Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2015

94. Eugeniusz Eibisch | Martwa natura z butelką

homeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMartwa natura z butelką
94
Martwa natura z butelką

Eugeniusz Eibisch (1896 Lublin - 1987 Warszawa)

Martwa natura z butelką

olej, płótno, 70 x 50 cm
sygn. l. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Ebiche / MAKASKA

Cena wylicytowana
5 000 zł