Varia 37 / 26 września 2020

3. Edward Kokoszko | Most Śląsko-Dąbrowski

HomeAukcje archiwalneVaria 37Most Śląsko-Dąbrowski

Edward Kokoszko (1900 Izdebno k.Grodziska Maz. - 1962 Warszawa)

Most Śląsko-Dąbrowski

olej, płótno, 46 × 55,5 cm
sygn. p. d.: Edward Kokoszko

Cena wylicytowana
0 zł