Varia 38 / 21 października 2020

16. Edward Butrymowicz | Portret Felicjana Otockiego (1870-1931), ok. 1930 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Portret Felicjana Otockiego (1870-1931), ok. 1930 r.
Edward Butrymowicz | Portret Felicjana Otockiego (1870-1931), ok. 1930 r.

Edward Butrymowicz (1879-1944)

Portret Felicjana Otockiego (1870-1931), ok. 1930 r.

olej, płótno, 110 x 79 cm, sygn. p.d.: E.Butrymowicz

Cena wylicytowana
0 zł