Eduard Nikonorov (1951 Baranowicze-2019 Iwano-Frankivsko)
Portret
olej, tektura, 54 × 34,5 cm
sygn. p.d.
Wystawiany i reprodukowany:
Iwona Mikołajczyk, Cave, cave, Deus videt. Eduard Nikonorov, Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach, Fundacja Archikultura 2016 r., s. 66.